Salon Mercedes Szczecin

HOME • Salon Mercedes Szczecin

Salon Mercedes Szczecin

W naszym salonie oferujemy najnowsze modele Mercedes-Benz, które łączą w sobie doskonałą jakość, wyrafinowany design i zaawansowane technologie. Bez względu na to, czy szukasz eleganckiego sedana, sportowego coupe, przestronnego SUV-a czy energooszczędnego samochodu hybrydowego, mamy pojazd idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji.

Nasza zaangażowana ekipa doradców samochodowych jest gotowa służyć profesjonalnym doradztwem i pomocą. Z ogromnym doświadczeniem i wiedzą na temat marki Mercedes-Benz, służymy kompleksową obsługą, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję. Dbamy o to, by zapewnić Ci niezapomniane doświadczenie i satysfakcję z jazdy samochodem Mercedes-Benz.

Serwis Mercedes Szczecin

Dodatkowo, jako autoryzowany serwis Mercedes-Benz, oferujemy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze. Nasz wykwalifikowany zespół techników zapewni Twojemu samochodowi najlepszą opiekę, abyś zawsze mógł cieszyć się bezproblemową jazdą.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu w Szczecinie i zanurzenia się w fascynującym światu luksusowych samochodów Mercedes-Benz. Odkryj niezawodność, elegancję i wyjątkowość tej marki. Wybierz Mercedes-Benz i doświadcz prawdziwej przyjemności z jazdy.

Szybki dostęp

Aktualności

Najnowsze informacje

24 września 2023

II Baltic Economic Congress oraz gala Dębnowscy Tytani Bi...

Za nami kolejne dwa wyjątkowe wydarzenia organizowane przez Północną Izbę Gospodarczą - II Baltic Economic Congress oraz gala Dębnowscy Tytani Biznesu, których byliśmy partnerem

Dowiedz się więcej

16 września 2023

Grupa Mojsiuk na Dożynkach Powiatowych w Sianowie

Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystościach dożynkowych w Sianowie, które odbyły się 16 września 2023 roku! 🌾🎉

Dowiedz się więcej

9 września 2023

Dożynki w Biesiekierzu – niezapomniane chwile z Gru...

Grupa Mojsiuk miała zaszczyt uczestniczyć w tym cudownym wydarzeniu. Nasze stoisko z gadżetami przyciągało tłumy, a wystawione samochody - Mercedes GLB i Opel Astra - budziły ogromne zainteresowanie.

Dowiedz się więcej

Zobacz wszystkie

Historia Salon Mercedes Szczecin Mojsiuk

Marka Mercedes-Benz funkcjonuje w Grupie Mojsiuk od 1998 roku. Właśnie wtedy, po zakończeniu budowy nowoczesnego kompleksu samochodowego w Starych Bielicach k/Koszalina, podpisaliśmy umowę przyznającą nam status Autoryzowanego Serwisu samochodów Mercedes-Benz na terenie ówczesnego województwa koszalińskiego. Bardzo dbaliśmy o jakoś świadczonych usług i kwalifikacje pracowników. Systematycznie inwestowaliśmy w specjalistyczne kursy i szkolenia, co zdecydowało o sukcesie firmy na lokalnym rynku. Rosnąca dynamika sprzedaży produktów marki Mercedes-Benz oraz zapotrzebowanie na usługi serwisowe zaowocowała rozszerzeniem działalności na całe województwo zachodniopomorskie.

Trzy lata później, w listopadzie 2001 roku, otwieramy kolejny oddział – Szczecin-Dąbie. W ówczesnym czasie nasz salon jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu na terenie całego województwa. Prowadzona jest tutaj sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Rok 2016 to kolejny milowy krok w historii Grupy Mojsiuk. Otwieramy autoryzowany punkt serwisowy samochodów dostawczych i ciężarowych w Gorzowie Wielkopolskim. Rozwijamy tu również cały wachlarz dodatkowych autoryzacji: naczepy, windy, agregaty i zabudowy w myśl idei – wszystko w jednym miejscu.

Przez 40 lat istnienia na rynku, dzięki swoim Klientom, budujemy własną markę oraz nasz potencjał gospodarczy. Stale dążymy do spełnienia wszystkich oczekiwań klientów, z którymi będziemy dalej kontynuować naszą tradycję.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie