Salon Mercedes Szczecin

HOME • Salon Mercedes Szczecin

Salon Mercedes Szczecin

W naszym salonie oferujemy najnowsze modele Mercedes-Benz, które łączą w sobie doskonałą jakość, wyrafinowany design i zaawansowane technologie. Bez względu na to, czy szukasz eleganckiego sedana, sportowego coupe, przestronnego SUV-a czy energooszczędnego samochodu hybrydowego, mamy pojazd idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji.

Nasza zaangażowana ekipa doradców samochodowych jest gotowa służyć profesjonalnym doradztwem i pomocą. Z ogromnym doświadczeniem i wiedzą na temat marki Mercedes-Benz, służymy kompleksową obsługą, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję. Dbamy o to, by zapewnić Ci niezapomniane doświadczenie i satysfakcję z jazdy samochodem Mercedes-Benz.

Serwis Mercedes Szczecin

Dodatkowo, jako autoryzowany serwis Mercedes-Benz, oferujemy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze. Nasz wykwalifikowany zespół techników zapewni Twojemu samochodowi najlepszą opiekę, abyś zawsze mógł cieszyć się bezproblemową jazdą.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu w Szczecinie i zanurzenia się w fascynującym światu luksusowych samochodów Mercedes-Benz. Odkryj niezawodność, elegancję i wyjątkowość tej marki. Wybierz Mercedes-Benz i doświadcz prawdziwej przyjemności z jazdy.

Szybki dostęp

Aktualności

Najnowsze informacje

5 kwietnia 2024

Magnolie Biznesu oraz She’s Mercedes 2024 by Merced...

Za nami gala Magnolie Biznesu.pl podczas której wręczaliśmy wyjątkowe nagrody She's Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk! W tym roku nagrodę z rąk p. Hanny Mojsiuk oraz p. Agnieszki Sadowskiej (Head of Customer Experience, Mercedes-Benz Polska) odebrały: Moni...

Dowiedz się więcej

28 marca 2024

Szczecin Business Executives organizowanego przez LSJ HR ...

Mieliśmy przyjemność być partnerem wydarzenia Szczecin Business Executives organizowanego przez LSJ HR Group. To wyjątkowe spotkanie zgromadziło przedstawicieli świata biznesu, w tym menedżerów, liderów branżowych oraz innowatorów z regionu, stwarzając plat...

Dowiedz się więcej

25 marca 2024

Spotkaniu Okręgowej Izby Lekarskiej z Koszalina

W sobotę mieliśmy okazję uczestniczyć w corocznym spotkaniu Okręgowej Izby Lekarskiej z Koszalina, gdzie zaprezentowaliśmy naszą ofertę samochodów elektrycznych. Było to doskonałe miejsce, aby pokazać nasze pojazdy i omówić przyszłość motoryzacji z przedsta...

Dowiedz się więcej

Zobacz wszystkie

Historia Salon Mercedes Szczecin Mojsiuk

Marka Mercedes-Benz funkcjonuje w Grupie Mojsiuk od 1998 roku. Właśnie wtedy, po zakończeniu budowy nowoczesnego kompleksu samochodowego w Starych Bielicach k/Koszalina, podpisaliśmy umowę przyznającą nam status Autoryzowanego Serwisu samochodów Mercedes-Benz na terenie ówczesnego województwa koszalińskiego. Bardzo dbaliśmy o jakoś świadczonych usług i kwalifikacje pracowników. Systematycznie inwestowaliśmy w specjalistyczne kursy i szkolenia, co zdecydowało o sukcesie firmy na lokalnym rynku. Rosnąca dynamika sprzedaży produktów marki Mercedes-Benz oraz zapotrzebowanie na usługi serwisowe zaowocowała rozszerzeniem działalności na całe województwo zachodniopomorskie.

Trzy lata później, w listopadzie 2001 roku, otwieramy kolejny oddział – Szczecin-Dąbie. W ówczesnym czasie nasz salon jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu na terenie całego województwa. Prowadzona jest tutaj sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Rok 2016 to kolejny milowy krok w historii Grupy Mojsiuk. Otwieramy autoryzowany punkt serwisowy samochodów dostawczych i ciężarowych w Gorzowie Wielkopolskim. Rozwijamy tu również cały wachlarz dodatkowych autoryzacji: naczepy, windy, agregaty i zabudowy w myśl idei – wszystko w jednym miejscu.

Przez 40 lat istnienia na rynku, dzięki swoim Klientom, budujemy własną markę oraz nasz potencjał gospodarczy. Stale dążymy do spełnienia wszystkich oczekiwań klientów, z którymi będziemy dalej kontynuować naszą tradycję.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie