Ubezpieczenia

HOME • Ubezpieczenia

Zalety wyboru pakietu dealerskiego

 

Grupa Mojsiuk oferuje szeroki wachlarz atrakcyjnych cenowo ubezpieczeń, w tym również ubezpieczeń dealerskich. Jest on zróżnicowany stosownie do potrzeb indywidualnych i flotowych.

Wiąże się to z indywidualnie dedykowanym doradcą ubezpieczeniowym, minimalną ilością formalności, szerokim zakresem oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, kosztów napraw serwisowych, ubezpieczeniem przedłużonej gwarancji i firmy.

Przez cały czas trwania ochrony ubezpieczeniowej, jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy opieką i pomocą.

Atrakcyjne ceny

Bezgotówkowa naprawa

Ekspresowe wsparcie

Stała suma ubezpieczenia

Szeroki zakres ubezpieczeń

Bez udziału własnego przy szkodzie

Współpraca tylko z zaufanymi TU

Naprawa na oryginalnych nowych częściach

Samochód

ubezpieczenie OC, AC, NNW z opcją najmu samochodu zastępczego na cały okres naprawy,

ubezpieczenie GAP - wypłata dodatkowego odszkodowania do początkowej wartości fakturowej pojazdu w przypadku zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieży - do 5 lat,

ubezpieczenie kosztów napraw - pokrycie kosztów napraw pojazdu w zależności w 3, 4 i 5 roku eksploatacji (przedłużona gwarancja),

rozszerzoną opcje ASSISTANCE w pakiecie.

Serwis

naprawa na najwyższym poziomie poparta 40-letnim doświadczeniem,

priorytetowe terminy napraw,

samochody zastępcze,

samodzielna obsługa i likwidacja szkód komunikacyjnych w serwisie pozwalająca na załatwienie wszelkich formalności związanych ze zgłoszeniem szkody w serwisie,

dedykowany doradca techniczny do likwidacji szkód.

Firma

Przedmiotem ubezpieczenia może być wszelkiego rodzaju mienie będące w posiadaniu firmy, takie jak: budynki i budowle, urządzenia, maszyny i narzędzia, środki obrotowe, nakłady adaptacyjne, mienie przyjęte w celu wykonania usługi, wartości pieniężne w lokalu i transporcie, sprzęt elektroniczny i nośniki danych, szyby oraz mienie w transporcie (cargo).

Podróz

Ubezpieczenie daje osobom podróżującym pełną ochronę i wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach, oferując zwrot kosztów leczenia oraz usługi assistance. Polisa ważna jest na terytorium wszystkich państw świata.

Dom

Ubezpieczenie majątku prywatnego (lokal lub dom mieszkalny a także zgromadzone w nim ruchomości domowe i stałe elementy wykończeniowe oraz inne zabudowania niemieszkalne), charakteryzujące się wariantowością oraz elastycznością kształtowania sum ubezpieczenia dla poszczególnych przedmiotów i rodzajów ryzyk, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie oferty do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Partnerskie ubezpieczalnie

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie