Mercedes-Benz

HOME • Mercedes-Benz

Witaj w magicznym świecie autoryzowanych salonów Mercedes-Benz w Szczecinie, Koszalinie i Gorzowie Wielkopolskim! Tutaj marzenia o luksusie, elegancji i niezwykłej mocy samochodów stają się rzeczywistością.

W naszych salonach czeka na Ciebie niezapomniana podróż po najnowszych modelach Mercedes-Benz. To pojazdy, które zaskakują swoim wyrafinowanym designem, innowacyjnymi technologiami i perfekcyjnym wykonaniem. Od dynamicznych sportowych coupe po przestronne SUV-y, od niezawodnych samochodów miejskich po ekscytujące modele hybrydowe – mamy samochody dla każdego, kto pragnie połączenia doskonałej jakości z niepowtarzalnym stylem.

Nasi pasjonaci motoryzacji, nasz zespół wykwalifikowanych doradców, zatroszczy się o to, by Twoje doświadczenie zakupowe było nie tylko profesjonalne, ale też pełne magii. Doradzimy Ci przy wyborze idealnego samochodu, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Poczujesz się jak w krainie cudów, gdzie wszystko jest możliwe.

Jednak to nie wszystko! Nasze autoryzowane serwisy Mercedes-Benz oferują kompleksowe usługi serwisowe, aby Twoje Mercedesy zawsze były w perfekcyjnym stanie. Nasz zespół doświadczonych mechaników dba o każdy detal, byś mógł cieszyć się nie tylko jazdą, ale też spokojem i pewnością, że Twój samochód jest w najlepszych rękach.

Zapraszamy Cię do odkrycia świata niezwykłych samochodów Mercedes-Benz w naszych autoryzowanych salonach w Szczecinie, Koszalinie i Gorzowie Wielkopolskim. To miejsce, gdzie luksus spotyka wygodę, a marzenia stają się rzeczywistością. Przekrocz próg naszych drzwi i poczuj magię Mercedes-Benz.

Szybki dostęp

Aktualności

Najnowsze informacje

5 kwietnia 2024

Magnolie Biznesu oraz She’s Mercedes 2024 by Merced...

Za nami gala Magnolie Biznesu.pl podczas której wręczaliśmy wyjątkowe nagrody She's Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk! W tym roku nagrodę z rąk p. Hanny Mojsiuk oraz p. Agnieszki Sadowskiej (Head of Customer Experience, Mercedes-Benz Polska) odebrały: Moni...

Dowiedz się więcej

28 marca 2024

Szczecin Business Executives organizowanego przez LSJ HR ...

Mieliśmy przyjemność być partnerem wydarzenia Szczecin Business Executives organizowanego przez LSJ HR Group. To wyjątkowe spotkanie zgromadziło przedstawicieli świata biznesu, w tym menedżerów, liderów branżowych oraz innowatorów z regionu, stwarzając plat...

Dowiedz się więcej

25 marca 2024

Spotkaniu Okręgowej Izby Lekarskiej z Koszalina

W sobotę mieliśmy okazję uczestniczyć w corocznym spotkaniu Okręgowej Izby Lekarskiej z Koszalina, gdzie zaprezentowaliśmy naszą ofertę samochodów elektrycznych. Było to doskonałe miejsce, aby pokazać nasze pojazdy i omówić przyszłość motoryzacji z przedsta...

Dowiedz się więcej

Zobacz wszystkie

Historia Mercedes-Benz Mojsiuk

Marka Mercedes-Benz funkcjonuje w Grupie Mojsiuk od 1998 roku. Właśnie wtedy, po zakończeniu budowy nowoczesnego kompleksu samochodowego w Starych Bielicach k/Koszalina, podpisaliśmy umowę przyznającą nam status Autoryzowanego Serwisu samochodów Mercedes-Benz na terenie ówczesnego województwa koszalińskiego. Bardzo dbaliśmy o jakoś świadczonych usług i kwalifikacje pracowników. Systematycznie inwestowaliśmy w specjalistyczne kursy i szkolenia, co zdecydowało o sukcesie firmy na lokalnym rynku. Rosnąca dynamika sprzedaży produktów marki Mercedes-Benz oraz zapotrzebowanie na usługi serwisowe zaowocowała rozszerzeniem działalności na całe województwo zachodniopomorskie.

Trzy lata później, w listopadzie 2001 roku, otwieramy kolejny oddział – Szczecin-Dąbie. W ówczesnym czasie nasz salon jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu na terenie całego województwa. Prowadzona jest tutaj sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Rok 2016 to kolejny milowy krok w historii Grupy Mojsiuk. Otwieramy autoryzowany punkt serwisowy samochodów dostawczych i ciężarowych w Gorzowie Wielkopolskim. Rozwijamy tu również cały wachlarz dodatkowych autoryzacji: naczepy, windy, agregaty i zabudowy w myśl idei – wszystko w jednym miejscu.

Przez 40 lat istnienia na rynku, dzięki swoim Klientom, budujemy własną markę oraz nasz potencjał gospodarczy. Stale dążymy do spełnienia wszystkich oczekiwań klientów, z którymi będziemy dalej kontynuować naszą tradycję.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie