Mercedes-Benz

HOME • Mercedes-Benz

Witaj w magicznym świecie autoryzowanych salonów Mercedes-Benz w Szczecinie, Koszalinie i Gorzowie Wielkopolskim! Tutaj marzenia o luksusie, elegancji i niezwykłej mocy samochodów stają się rzeczywistością.

W naszych salonach czeka na Ciebie niezapomniana podróż po najnowszych modelach Mercedes-Benz. To pojazdy, które zaskakują swoim wyrafinowanym designem, innowacyjnymi technologiami i perfekcyjnym wykonaniem. Od dynamicznych sportowych coupe po przestronne SUV-y, od niezawodnych samochodów miejskich po ekscytujące modele hybrydowe – mamy samochody dla każdego, kto pragnie połączenia doskonałej jakości z niepowtarzalnym stylem.

Nasi pasjonaci motoryzacji, nasz zespół wykwalifikowanych doradców, zatroszczy się o to, by Twoje doświadczenie zakupowe było nie tylko profesjonalne, ale też pełne magii. Doradzimy Ci przy wyborze idealnego samochodu, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Poczujesz się jak w krainie cudów, gdzie wszystko jest możliwe.

Jednak to nie wszystko! Nasze autoryzowane serwisy Mercedes-Benz oferują kompleksowe usługi serwisowe, aby Twoje Mercedesy zawsze były w perfekcyjnym stanie. Nasz zespół doświadczonych mechaników dba o każdy detal, byś mógł cieszyć się nie tylko jazdą, ale też spokojem i pewnością, że Twój samochód jest w najlepszych rękach.

Zapraszamy Cię do odkrycia świata niezwykłych samochodów Mercedes-Benz w naszych autoryzowanych salonach w Szczecinie, Koszalinie i Gorzowie Wielkopolskim. To miejsce, gdzie luksus spotyka wygodę, a marzenia stają się rzeczywistością. Przekrocz próg naszych drzwi i poczuj magię Mercedes-Benz.

Szybki dostęp

Aktualności

Najnowsze informacje

24 września 2023

II Baltic Economic Congress oraz gala Dębnowscy Tytani Bi...

Za nami kolejne dwa wyjątkowe wydarzenia organizowane przez Północną Izbę Gospodarczą - II Baltic Economic Congress oraz gala Dębnowscy Tytani Biznesu, których byliśmy partnerem

Dowiedz się więcej

7 sierpnia 2023

Fuso Canter – dostępne u nas od ręki!

Fuso Canter - dostępne od ręki! Uniwersalny specjalista gotowy na wszystko. Różne zabudowy - dostępne od ręki! FUSO Canter jest idealnie przystosowany do pracy w mieście i w środowisku miejskim. Kompaktowe wymiary i konstrukcja z wysuniętą kabiną bez nosa...

Dowiedz się więcej

7 sierpnia 2023

Nowe EQV, Klasa V i Klasa V Marco Polo

Nowe EQV, Klasa V i Klasa V Marco Polo jeszcze bardziej luksusowe, a nowe eVito i Vito o podwyższonym poziomie premium Nowy design, dodatkowe wyposażenie zwiększające komfort i systemy wspomagające kierowcę oraz większa funkcjonalność podstawą atrakcyjnoś...

Dowiedz się więcej

Zobacz wszystkie

Historia Mercedes-Benz Mojsiuk

Marka Mercedes-Benz funkcjonuje w Grupie Mojsiuk od 1998 roku. Właśnie wtedy, po zakończeniu budowy nowoczesnego kompleksu samochodowego w Starych Bielicach k/Koszalina, podpisaliśmy umowę przyznającą nam status Autoryzowanego Serwisu samochodów Mercedes-Benz na terenie ówczesnego województwa koszalińskiego. Bardzo dbaliśmy o jakoś świadczonych usług i kwalifikacje pracowników. Systematycznie inwestowaliśmy w specjalistyczne kursy i szkolenia, co zdecydowało o sukcesie firmy na lokalnym rynku. Rosnąca dynamika sprzedaży produktów marki Mercedes-Benz oraz zapotrzebowanie na usługi serwisowe zaowocowała rozszerzeniem działalności na całe województwo zachodniopomorskie.

Trzy lata później, w listopadzie 2001 roku, otwieramy kolejny oddział – Szczecin-Dąbie. W ówczesnym czasie nasz salon jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu na terenie całego województwa. Prowadzona jest tutaj sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Rok 2016 to kolejny milowy krok w historii Grupy Mojsiuk. Otwieramy autoryzowany punkt serwisowy samochodów dostawczych i ciężarowych w Gorzowie Wielkopolskim. Rozwijamy tu również cały wachlarz dodatkowych autoryzacji: naczepy, windy, agregaty i zabudowy w myśl idei – wszystko w jednym miejscu.

Przez 40 lat istnienia na rynku, dzięki swoim Klientom, budujemy własną markę oraz nasz potencjał gospodarczy. Stale dążymy do spełnienia wszystkich oczekiwań klientów, z którymi będziemy dalej kontynuować naszą tradycję.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie