Salon Mercedes Gorzów Wielkopolski

HOME • Salon Mercedes Gorzów Wielkopolski

Salon Mercedes Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów Mercedes-Benz, oferującym szeroki wybór luksusowych i prestiżowych pojazdów dla naszych klientów w Gorzowie wielkopolskim i okolicach.

Nasza oferta obejmuje najnowsze modele Mercedes-Benz, które łączą w sobie doskonałą jakość, zaawansowane technologie i wyjątkowy design. Bez względu na to, czy szukasz eleganckiego sedana, sportowego coupe, przestronnego SUV-a lub wydajnego samochodu elektrycznego, mamy odpowiedni model, który spełni Twoje oczekiwania.

Nasza ekipa doświadczonych i wykwalifikowanych doradców samochodowych jest gotowa zapewnić Ci kompleksową obsługę i doradztwo. Pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, przedsiębiorcą czy flotowcem, gwarantujemy profesjonalizm i najwyższy standard obsługi.

Serwis Mercedes Gorzów Wielkopolski

Jako autoryzowany serwis Mercedes-Benz, zapewniamy kompleksową opiekę nad Twoim samochodem. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych techników i mechaników doskonale zna się na samochodach Mercedes-Benz i dba o to, aby Twój pojazd był w doskonałej kondycji technicznej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Gorzowie wielkopolskim i zapoznania się z naszą pełną gamą samochodów Mercedes-Benz. Zaufaj marce, która od lat symbolizuje luksus, innowację i niezawodność. Dołącz do grona zadowolonych klientów Mercedes-Benz i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem jazdy.

Szybki dostęp

Aktualności

Najnowsze informacje

18 czerwca 2024

Grupa Mojsiuk na 30. Biegu Papieskim w Karlinie!

To była już kolejna, 30. edycja Biegu Papieskiego w Karlinie. Na starcie imprezy jak zwykle stanęło wielu miłośników biegania z całego regionu i nie tylko. To wyjątkowe wydarzenie sportowe dedykujemy pamięci i dziedzictwu świętego.

Dowiedz się więcej

15 maja 2024

Światowa premiera nowego Opla Frontera: w pełni elektrycz...

W Stambule, dyrektor generalny marki Opel Florian Huettl wraz z Markiem Adamsem, wiceprezesem ds. projektowania, oraz Tobiasem A. Gubitzem, starszym wiceprezesem ds. produktu i cen, zaprezentowali nowego Opla Frontera międzynarodowej publiczności i licznie ...

Dowiedz się więcej

5 kwietnia 2024

Magnolie Biznesu oraz She’s Mercedes 2024 by Merced...

Za nami gala Magnolie Biznesu.pl podczas której wręczaliśmy wyjątkowe nagrody She's Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk! W tym roku nagrodę z rąk p. Hanny Mojsiuk oraz p. Agnieszki Sadowskiej (Head of Customer Experience, Mercedes-Benz Polska) odebrały: Moni...

Dowiedz się więcej

Zobacz wszystkie

Historia Salon Mercedes Gorzów Wielkopolski Mojsiuk

Marka Mercedes-Benz funkcjonuje w Grupie Mojsiuk od 1998 roku. Właśnie wtedy, po zakończeniu budowy nowoczesnego kompleksu samochodowego w Starych Bielicach k/Koszalina, podpisaliśmy umowę przyznającą nam status Autoryzowanego Serwisu samochodów Mercedes-Benz na terenie ówczesnego województwa koszalińskiego. Bardzo dbaliśmy o jakoś świadczonych usług i kwalifikacje pracowników. Systematycznie inwestowaliśmy w specjalistyczne kursy i szkolenia, co zdecydowało o sukcesie firmy na lokalnym rynku. Rosnąca dynamika sprzedaży produktów marki Mercedes-Benz oraz zapotrzebowanie na usługi serwisowe zaowocowała rozszerzeniem działalności na całe województwo zachodniopomorskie.

Trzy lata później, w listopadzie 2001 roku, otwieramy kolejny oddział – Szczecin-Dąbie. W ówczesnym czasie nasz salon jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu na terenie całego województwa. Prowadzona jest tutaj sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Rok 2016 to kolejny milowy krok w historii Grupy Mojsiuk. Otwieramy autoryzowany punkt serwisowy samochodów dostawczych i ciężarowych w Gorzowie Wielkopolskim. Rozwijamy tu również cały wachlarz dodatkowych autoryzacji: naczepy, windy, agregaty i zabudowy w myśl idei – wszystko w jednym miejscu.

Przez 40 lat istnienia na rynku, dzięki swoim Klientom, budujemy własną markę oraz nasz potencjał gospodarczy. Stale dążymy do spełnienia wszystkich oczekiwań klientów, z którymi będziemy dalej kontynuować naszą tradycję.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie