Salon Mercedes Gorzów Wielkopolski

HOME • Salon Mercedes Gorzów Wielkopolski

Salon Mercedes Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów Mercedes-Benz, oferującym szeroki wybór luksusowych i prestiżowych pojazdów dla naszych klientów w Gorzowie wielkopolskim i okolicach.

Nasza oferta obejmuje najnowsze modele Mercedes-Benz, które łączą w sobie doskonałą jakość, zaawansowane technologie i wyjątkowy design. Bez względu na to, czy szukasz eleganckiego sedana, sportowego coupe, przestronnego SUV-a lub wydajnego samochodu elektrycznego, mamy odpowiedni model, który spełni Twoje oczekiwania.

Nasza ekipa doświadczonych i wykwalifikowanych doradców samochodowych jest gotowa zapewnić Ci kompleksową obsługę i doradztwo. Pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, przedsiębiorcą czy flotowcem, gwarantujemy profesjonalizm i najwyższy standard obsługi.

Serwis Mercedes Gorzów Wielkopolski

Jako autoryzowany serwis Mercedes-Benz, zapewniamy kompleksową opiekę nad Twoim samochodem. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych techników i mechaników doskonale zna się na samochodach Mercedes-Benz i dba o to, aby Twój pojazd był w doskonałej kondycji technicznej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Gorzowie wielkopolskim i zapoznania się z naszą pełną gamą samochodów Mercedes-Benz. Zaufaj marce, która od lat symbolizuje luksus, innowację i niezawodność. Dołącz do grona zadowolonych klientów Mercedes-Benz i ciesz się wyjątkowym doświadczeniem jazdy.

Szybki dostęp

Aktualności

Najnowsze informacje

24 września 2023

II Baltic Economic Congress oraz gala Dębnowscy Tytani Bi...

Za nami kolejne dwa wyjątkowe wydarzenia organizowane przez Północną Izbę Gospodarczą - II Baltic Economic Congress oraz gala Dębnowscy Tytani Biznesu, których byliśmy partnerem

Dowiedz się więcej

16 września 2023

Grupa Mojsiuk na Dożynkach Powiatowych w Sianowie

Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystościach dożynkowych w Sianowie, które odbyły się 16 września 2023 roku! 🌾🎉

Dowiedz się więcej

9 września 2023

Dożynki w Biesiekierzu – niezapomniane chwile z Gru...

Grupa Mojsiuk miała zaszczyt uczestniczyć w tym cudownym wydarzeniu. Nasze stoisko z gadżetami przyciągało tłumy, a wystawione samochody - Mercedes GLB i Opel Astra - budziły ogromne zainteresowanie.

Dowiedz się więcej

Zobacz wszystkie

Historia Salon Mercedes Gorzów Wielkopolski Mojsiuk

Marka Mercedes-Benz funkcjonuje w Grupie Mojsiuk od 1998 roku. Właśnie wtedy, po zakończeniu budowy nowoczesnego kompleksu samochodowego w Starych Bielicach k/Koszalina, podpisaliśmy umowę przyznającą nam status Autoryzowanego Serwisu samochodów Mercedes-Benz na terenie ówczesnego województwa koszalińskiego. Bardzo dbaliśmy o jakoś świadczonych usług i kwalifikacje pracowników. Systematycznie inwestowaliśmy w specjalistyczne kursy i szkolenia, co zdecydowało o sukcesie firmy na lokalnym rynku. Rosnąca dynamika sprzedaży produktów marki Mercedes-Benz oraz zapotrzebowanie na usługi serwisowe zaowocowała rozszerzeniem działalności na całe województwo zachodniopomorskie.

Trzy lata później, w listopadzie 2001 roku, otwieramy kolejny oddział – Szczecin-Dąbie. W ówczesnym czasie nasz salon jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu na terenie całego województwa. Prowadzona jest tutaj sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Rok 2016 to kolejny milowy krok w historii Grupy Mojsiuk. Otwieramy autoryzowany punkt serwisowy samochodów dostawczych i ciężarowych w Gorzowie Wielkopolskim. Rozwijamy tu również cały wachlarz dodatkowych autoryzacji: naczepy, windy, agregaty i zabudowy w myśl idei – wszystko w jednym miejscu.

Przez 40 lat istnienia na rynku, dzięki swoim Klientom, budujemy własną markę oraz nasz potencjał gospodarczy. Stale dążymy do spełnienia wszystkich oczekiwań klientów, z którymi będziemy dalej kontynuować naszą tradycję.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie