Sukces jest kobietą – Aleksandra Markiewicz z nagrodą She’s Mercedes by Mojsiuk

HOMEAktualności • Sukces jest kobietą...

3 listopada 2021

Sukces to balans pomiędzy życiem osobistym, a spełnieniem zawodowym. Kobiety sukcesu wyróżnia dążenie do doskonałości, perfekcja, zdecydowanie i podejmowanie odważnych decyzji. Mercedes Benz Mojsiuk kolejny raz przyznał specjalną nagrodą She’s Mercedes, dla wyjątkowej kobiety, w tym roku w Szczecinie odebrała ją Aleksandra Markiewicz – wiceprezes zarządu Przychodni Sanatus w Koszalinie – zajmującej się leczeniem pacjentów na terenie Koszalina i okolic.

We wrześniu po raz trzeci zostały rozdane nagrody She’s Mercedes by Mercedes Mojsiuk. Na gali w szczecińskim hotelu Novotel Szczecin wręczono wyróżnienia Magnolie Biznesu, kobietom niezłomnym, odważnym i kreatywnym. Dodatkową specjalną nagrodę She’s Mercedes odebrała koszalinianka dr n.med. Aleksandra Markiewicz. Gala plebiscytu była okazją do przedstawienia wyróżniających się kobiet, ich osobowości, a także pomysłu na biznes i życie.

Z Przychodnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej Sanatus dr Aleksandra Markiewicz związana jest od sześciu lat. Jako wspólniczka dra Sergiusza Karżanowskiego współworzyła nowoczesne, otwarte na pacjentów, przyjazne placówki zdrowia. Dwie z nich działają w Koszalinie, kolejne znajdują się w Świeszynie, Manowie, Rosnowie, Zegrzu Pomorskim, a najnowsza w Kołobrzegu. Nieustanny rozwój placówek to priorytet pani doktor. Obecnie w Sanatusie zatrudnionych jest blisko 60 lekarzy różnych specjalności, pod których opieką znajduje się niemal 18 tysięcy pacjentów.

Aleksandra Markiewicz lekarzem jest od 17 lat. Zawodową ścieżkę rozpoczynała w Szczecinie na studiach doktoranckich w Klinice Chirurgii Ręki. Posiada również specjalizację z zakresu Medycyny Rodzinnej i Medycyny Pracy. Na tym nie koniec, kolejnym wyzwaniem jest rozpoczęcie specjalizacji z zakresu Medycyny Estetycznej, choć i w tym temacie pani doktor nie mówi ostatniego słowa.

Ubiegły rok postawił przed panią Aleksandrą i całą przychodnią nowe wyzwania. Sanatus z całą mocą zaangażował się w szczepienia populacyjne przeciwko COVID-19. Perfekcyjne dopięcie organizacyjne i logistyczne, dało efekt ponad 25 tysięcy osób zaszczepionych. Ponadto mimo ciężkiej sytuacji pandemicznej lekarze w przychodniach Sanatus nieustannie przyjmowali pacjentów w swoich gabinetach, nie ograniczając się jedynie do teleporad.

Aleksandra Markiewicz to przede wszystkim mama dwójki pociech. Kobieta zaangażowana, dbająca o szczegóły, dokładna, opanowana i zapracowana. W tym wszystkim stawia na komfort i niezawodność, te cechy znalazła również w samochodzie Mercedes-Benz z serii GLE Coupe w wersji AMG. W przepięknym niezwykle wygodnym i skonfigurowanym pod indywidualne potrzeby aucie, bezpiecznie Aleksandra Markiewicz dociera do oddalonych od Koszalina przychodni, podróżuje z dziećmi i udaje się na zasłużone wakacje. Samochód marki Mercedes-Benz jest przede wszystkim niezawodny, lekko i bezawaryjnie sunie nawet po większych nierównościach. Jak dodaje pani doktor samochód ten jest również niezłym kompanem, na powitanie wita się uprzejmie i bezbłędnie daje się prowadzić. Podróżowanie autem w pojedynkę to okazja na zebranie myśli, ale i na pogłośnienie doskonale skonfigurowanego nagłośnienia. Rodzinne jazdy Mercedesem przekładają się na maksymalny komfort i bezpieczeństwo. A srebrny kolor auta to idealna barwa dla tego typu pojazdu, twierdzi właścicielka i nie sposób się z tym nie zgodzić.

Aleksandra Markiewicz choć kieruje sporą placówką, podejmuje setki decyzji i stawia na własny rozwój – ciągle jest blisko pacjentów. Jej gabinet w samym sercu przychodni na Żwirowej w Koszalinie nieustannie otoczony jest osobami w potrzebie, dla których zawsze znajduje czas. Praca lekarza jest jej pasją i powołaniem. Opieką, komfortem i bezpieczeństwem otocza zarówno współpracujących lekarzy, jak i pacjentów, których z miesiąca na miesiąc przybywa w przychodni (z pewnością zachęceni dobrą opinią).

Ciężka praca, oddanie służbie zdrowia, ale i ciekawe, kreatywne pomysły na rozwój zostały docenione. Nagroda She’s Mercedes by Mercedes Mojsiuk pokazuje, jak płynnie przenika się świat biznesu, pasji, pracy, samorealizacji połączony ze szczęśliwym życiem rodzinnym. To wyróżnienie, to jednocześnie mocne i zdecydowane pokazanie kobiet, które zarządzają i tworzą, stawiają na jakość. Aleksandra Markiewicz już niedługo zaskoczy koszalinian kolejnym działaniem, którego szczegóły właśnie dopina. „Gaz do dechy?” – raczej kontrolowana i płynna jazda, w życiu i w srebrzystym Mercedesie. Przyłączając się do gratulacji życzymy szerokich dróg i wielu pomyślnych sukcesów zawodowych.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie