Nowy Dział Autodetailingu

HOMEAktualności • Nowy Dział Autodetailingu

12 listopada 2019

Pomysł powstania autodetailingu zrodził się w 2017 roku w reakcji na potrzeby naszych Klientów. Powstawał więc nowy projekt, który uzupełnić miał gamę oferowanych przez nas usług. Efektem wielomiesięcznych prac jest Dział Detailignu Grupy Mojsiuk uruchomiony w Starych Bielicach k.Koszalina.

Stworzenie działu zajmującego się tematem autodetailingu jest odpowiedzią na ciągle rosnące wymagania Klientów, nie tylko odnośnie opieki nad sprawnością techniczną serwisowanych i naprawianych pojazdów, ale i ich stroną estetyczną. Klienci coraz więcej uwagi przywiązują do wyglądu swoich wymarzonych aut, zgodnie z ogólnym trendem zwiększania się wartości wizerunku w naszym życiu. Nowo zorganizowany dział wychodzi naprzeciw tym potrzebom i zaspokaja je. Nie tylko poprawia wygląd samochodu, ale także ułatwia i skraca czas potrzebny na jego bieżącą pielęgnację, a jak wiadomo czas to pieniądz.

Dział detailingu to przede wszystkim dokładna i skrupulatna pielęgnacja pojazdu oraz jego zabezpieczenie przed czynnikami, które sprawiają, że na przestrzeni czasu samochody bledną a ich piękno i wyjątkowość skrywają się pod warstwą codziennych trosk i trudów. Dzięki pracy, doświadczeniu i najnowocześniejszym technologiom jakie wkładamy w każdy pojazd, jesteśmy w stanie sprawić, iż efekt upływu czasu, nie będzie widoczny a wpływ, jaki eksploatacja samochodu wywarła na jego wygląd, zostanie w możliwie maksymalnym stopniu cofnięty.

Nasz autodetailing wyróżnia się tym, że nasze usługi dotyczą nie tylko pojazdów osobowych, ale równie pojazdów użytkowych, nawet tych, które służą do transportu międzynarodowego.

Źródło:

www.prestizkoszalin.pl

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie