Nagroda „She’s Mercedes” by Mercedes-Benz Mojsiuk z terenu koszalińskiego

HOMEAktualności • Nagroda „She’s Mercedes”...

25 maja 2020

Zakończyła się druga edycja plebiscytu „Magnolie Biznesu”, w którym jednym ze sponsorów była firma Mercedes-Benz Mojsiuk. Tak jak w ubiegłym roku, tak i tym razem, przyznaliśmy specjalne wyróżnienia.

Nagroda She’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk przyznawana jest dla kobiety, która jest miłośniczką motoryzacji, jest aktywna zawodowo i jest nowoczesną kobietą, która łączy trzy światy: życie zawodowe, życie prywatne i pasje, w celu zbilansowania wszystkich dziedzin życia. W tej edycji „Magnolii Biznesu” wyróżniliśmy dwie kandydatki, jedną z nich jest pani Wanda Stypułkowska, prezes MPS Internetional z Koszalina.

Pani Wanda Stypułkowska związana jest z branżą kosmetyczną. Pnąc się po ścieżce kariery, od wielu lat obejmuje funkcję prezesa Zarządu MPS International w Koszalinie, rozwijając firmę pod kątem zatrudnienia oraz zdobywając nowe rynki. Poza pracą swój czas poświęca na podróże, czytanie oraz rodzinie. Chętnie udziela się społecznie i wspiera działalność organizacji charytatywnych. Kocha sztukę stale powiększając kolekcję obrazów, zarówno prywatną, jak i w galerii sztuki przy MPS International. W ten sposób swoją pasją dzieli się ze wszystkimi pracownikami firmy.

Dlaczego tytuł „She’s Mercedes”? Ponieważ marka ta towarzyszy jej każdego dnia. Konieczność częstych wyjazdów służbowych oraz pewność komfortu i bezpieczeństwa jazdy zapewniają Jej właśnie samochody marki Mercedes-Benz. To już trzecie auto tej marki w dorobku pani Wandy Stypułkowskiej i z pewnością nie ostatnie. Zaawansowane systemy ochrony pasażerów to jedno z istotniejszych kryteriów wyboru samochodu, ponieważ poza podróżami służbowymi, prywatnie często spędza czas z wnuczkami, które są oczkiem w Jej głowie. A przecież czas spędzony z babcią musi być nie tylko ciekawy i wyjątkowy, ale przede wszystkim bezpieczny.

Inicjatywa She’s Mercedes to specjalny program producenta marki skierowany do Pań, stworzony przy współudziale kobiet z całego świata, które wzajemnie się inspirują, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na temat sukcesu zawodowego, życia prywatnego, realizacji pasji i właściwego zbalansowania wszystkich dziedzin życia.

Ze względu na ogłoszenie pandemii koronawirusa i ochronę zdrowia oficjalna gala wręczenia nagród w plebiscycie została odwołana i zaplanowana na późniejszy termin. W związku z sytuacją odwiedziliśmy panią Prezes osobiście w siedzibie MPS International w Koszalinie i przekazaliśmy statuetkę, certyfikat oraz nagrody od marki Mercedes-Benz Mojsiuk.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie