Konferencja H2Szczecin „Wodór napędem regionu” i Nowy Mercedes-Benz Klasy E

HOMEAktualności • Konferencja H2Szczecin „Wodór...

30 listopada 2023

☑ Zakończyła się konferencja H2Szczecin „Wodór napędem regionu” w Courtyard by Marriott, której byliśmy partnerem. 🔋
W trakcie wydarzenia zaprezentowaliśmy najnowszy model Mercedes-Benz Klasy E, który oferuje nowy wygląd, najnowsze technologie, komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie oraz w pełni elektrycznego Mercedesa EQE. To była świetna okazja, aby zobaczyć te wyjątkowe pojazdy z bliska i dowiedzieć się więcej na ich temat.
🚌 Nie zabrakło również atrakcji od Daimler Buses Polska – zaprezentowano elektryczny autobus, który jest krokiem w stronę zrównoważonej mobilności.
🌍 Konferencja była miejscem, gdzie pasjonaci technologii i zrównoważonego rozwoju mogli zgłębiać wiedzę o nowinkach w dziedzinie gospodarki wodorowej. To ważny krok ku przyszłości, gdzie wdrażanie rozwiązań związanych z wodorem nabiera tempa na skalę światową.
W naszej strefie odwiedzający mieli szansę nie tylko na poznanie dokładnie naszych modeli, ale również wzięcie udziału w konkursie – w którym rozlosowaliśmy zwycięzców, którymi zostali:
p. Agnieszka Brelik, p. Krzysztof Małachowski, p. Bogna Skarul, p. Jagna Kubańska-Łyczakowska oraz p. Marzena Budnik-Ródź – serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy za wspólne przeżycia i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz kontaktowy:
Sprawdź dostępne modele w atrakcyjnych formach finansowania:

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie