MoonWalk PPG

HOMEMCBL • MoonWalk PPG

MoonWalk to innowacja, która wzbogaciła nasze centrum wpływając korzystnie na jego pracę oraz zadowolenie Klientów.

Czym dokładnie jest MoonWalk?

To innowacyjne urządzenie służące do doboru koloru i mieszania farb oraz lakierów samochodowych. Jest to nowość na polskim rynku, którą oferuje koncern PPG Industries, światowy lider w produkcji farb, lakierów czy materiałów chemicznych, używanych w lakiernictwie na całym świecie. Jego innowacja ma bezpośredni wpływ na pracę lakierników oraz uzyskane efekty. Nasze centrum jest w posiadaniu dwóch takich urządzeń, po jednym w każdej lokalizacji, w Starych Bielicach oraz Szczecinie.

 

Oszczędź czas i pieniądze

Teraz nie musisz się obawiać, że kolor lakierowanych powierzchni odróżni się od koloru oryginalnego lakieru. Urządzenie to idealnie miesza składniki, komputer bardzo precyzyjnie wylicza proporcje i bardzo dokładnie je dozuje. Oszczędzając przy tym czas i zaniżając granicę błędu do zera. Wpływa także korzystnie na ceny usług, ponieważ eliminuje marnotrawstwo materiału oraz powstawanie odpadów. Dzięki temu też mieszalnia farb stała się miejscem czystym i bezpiecznym.

Takiej precyzji nie jest w stanie osiągnąć nikt, kto stosuje tradycyjne metody pracy. Dzięki MoonWalk udało się nam zautomatyzować procesy i podwyższyć wydajność pracy. Osiągając przewagę nad procesami ręcznymi.

 

Same korzyści

Wybierając nasze centrum wybieracie nadzwyczajny poziom precyzji jaki uzyskuje się poprzez automatyzację procesu mieszania farb. Za czym idzie wyraźna poprawa jakości i powtarzalności procesów doboru koloru. Otrzymujecie gwarancję odtworzenia oryginalnego koloru na naprawianych elementach nadwozia, skracając czas oczekiwania na naprawę pojazdu, czyli wyłączenia go z codziennej eksploatacji.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie