Honda

HOME • Honda

Szybki dostęp

Aktualności

Najnowsze informacje

25 stycznia 2023

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 25.01.2023 zmarł ...

Pozostanie w naszych sercach na zawsze jako wspaniały, pracowity człowiek o wielkiej skromności, mądrości i pasji tworzenia rodzinnej firmy.

Dowiedz się więcej

5 lipca 2022

Prezydent RP odznaczył Kazimierza Mojsiuka za wkład w roz...

Prezydent RP Andrzej Duda, na wniosek Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, uhonorował Krzyżami Zasługi oraz Orderami Odrodzenia Polski osiemnastu przedstawicieli świata biznesu. Uroczysta dekoracja odbyła się 25 czerwca br. podczas gali obchodów Dni...

Dowiedz się więcej

9 czerwca 2022

41 Festiwal Młodzi i Film

Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem 41 edycji Festiwal Młodzi i Film!

Dowiedz się więcej

Zobacz wszystkie

Historia Honda Mojsiuk

Firma Auto Mojsiuk powstała w 1992 roku. Początkowo przedmiotem jej działalności była sprzedaż lakierów samochodowych. Jednak od momentu jej powstania bardzo staraliśmy się o uzyskanie autoryzacji na salon i serwis marki Honda dla samochodów osobowych. Otrzymaliśmy ją w 1995 roku.

Bardzo dbaliśmy o jakość świadczonych przez nas usług oraz kwalifikacje naszych pracowników. Systematycznie inwestowaliśmy w specjalistyczne kursy i szkolenia, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że to czynnik, który decyduje o sukcesie firmy na lokalnym rynku. Rosnąca dynamika sprzedaży samochodów osobowych marki Honda skutkowała rozszerzaniem działalności naszej firmy.

W roku 2019 rozpoczęliśmy rozbudowę salonu i serwisu Hondy, która trwa do chwili obecnej. Tymczasowa lokalizacja zajęła miejsce w obiekcie, po poprzednim salonie marki Peugeot przy ul. Koszalińskiej 12 w Starych Bielicach k/Koszalina.

Obecnie oferujemy pełen zakres usług, który obejmuje sprzedaż nowych i używanych samochodów marki Honda, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy blacharsko-lakiernicze, sprzedaż części zamiennych, wszystkie formy finansowania i pakiety ubezpieczeniowe. Posiadamy pełną gamę samochodów demonstracyjnych i zastępczych, które są udostępniane klientom salonu jak i serwisów naprawczych.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie