Nagroda She’s Mercedes

HOMEAktualności • Nagroda She’s Mercedes

13 listopada 2019

W dniu 21 marca w hotelu Novotel Centrum w Szczecinie odbyła się I-sza uroczysta Gala Finałowa wręczenia nagród Magnolii Biznesu 2018. Organizatorem wydarzenia był portal Kobietowo.pl z Niną Kaczmarek i Anitą Gałek na czele. Celem Magnolii Biznesu jest promowanie przedsiębiorczych kobiet ze Szczecina i regionu. Zgłosić kandydaturę mógł każdy, kto chciał wyróżnić kobiecą działalność w jednej z pięciu kategorii.

W tym roku przyznana została nagroda specjalna She’s Mercedes by Mercedes-Benz Mojsiuk. To nagroda dla kobiety, która jest miłośniczką motoryzacji. Jest nowoczesna i aktywna zawodowo, łączy ze sobą trzy światy: życie zawodowe, prywatne oraz pasje.

Najszybsza droga do serca kobiety wiedzie przez…auto. A przecież rola kobiet w biznesie i społeczeństwie diametralnie się zmienia. Kobiety coraz częściej obejmują stanowiska kierownicze. Są ambitne i lepiej wykształcone. W Unii Europejskiej 60% absolwentów wyższych uczelni to kobiety, w Polsce jeszcze więcej – 65%. Kobiety mają władzę, uznanie i pieniądze. Co piąty nabywca osobowego Mercedes’a jest kobietą. W segmencie aut kompaktowych panie stanowią aż 35% klientów. Inicjatywa She’s Mercedes to specjalny program producenta marki, skierowany do Pań. Powstał przy współudziale kobiet z całego świata, które wzajemnie się inspirują i dzielą spostrzeżeniami. Program ten pozwala marce lepiej spełniać ich oczekiwania.

Laureatką nagrody została Halina Kozak. Magister ekonomii, biegły rewident, doradca podatkowy, Prezes Zarządu Kancelarii Doradztwa Podatkowego i Audytu DEBET Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie. Ukończyła Wydział Ekonomii na Politechnice Koszalińskiej. Przez 28 lat budowała największą kancelarię Doradztwa Podatkowego w Koszalinie, zatrudniając 30 wykwalifikowanych specjalistów w zakresie usług księgowych. Obecnie ze Szczecinem wiąże ją przynależność do Północnej Izby Gospodarczej, której członkiem jest od 8 lat oraz członkostwo w Komisji Rewizyjnej Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych. Aktywnie udziela się i jest w Zarządzie Zachodniopomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Jednak praca zawodowa nie zdominowała jej życia prywatnego. Pani Halina prywatnie jest miłośniczką motoryzacji, morsowania, żeglowania i dalekich podróży. Wykonując swój zawód z pasją udaje jej się łączyć wszystkie dziedziny życia i czerpać radość z tego, co robi. Ceni sobie bezpieczeństwo, dlatego posiada już 5-ty samochód tej marki. Niemal każdego dnia przemierza nim mnóstwo kilometrów. Jazda Mercedesem Klasy GLC nie powoduje u niej zmęczenia na długich trasach, zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Nagroda She’s Mercedes trafiła w odpowiednie ręce. Pani Halinie Kozak życzymy dalszych sukcesów.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie