Grupa Mojsiuk na 30. Biegu Papieskim w Karlinie!

HOMEAktualności • Grupa Mojsiuk na...

18 czerwca 2024

To była już kolejna, 30. edycja Biegu Papieskiego w Karlinie. Na starcie imprezy jak zwykle stanęło wielu miłośników biegania z całego regionu i nie tylko.
🏅 To wyjątkowe wydarzenie sportowe dedykujemy pamięci i dziedzictwu świętego Jana Pawła II, patrona sportowców oraz wielkiego miłośnika aktywności fizycznej. Tegoroczne wydarzenie to już 30. edycja, która nierozerwalnie związana jest z historią regionu i gminy. Dzięki wieloletniej tradycji bieg jest częścią tożsamości i tradycji Karlina oraz kolejnych pokoleń naszych mieszkańców.
Dzięki temu od lat u nas na linii startu i mety spotykają się amatorzy i zawodowcy, wszystkie pokolenia biegaczy, dzieląc się między sobą doświadczeniem i radością, jaką niesie ze sobą bieganie!
🚘 Z ogromną radością informujemy, że Grupa Mojsiuk miała zaszczyt wspierać tegoroczny Bieg Papieski w Karlinie, dostarczając Fiat 600! Nasz klasyczny Fiat 600 nie tylko służył jako wsparcie logistyczne, ale także stał się symbolem radości i wspólnoty, przypominając, że każda chwila jest ważna, tak jak każdy krok na trasie biegu.
📸 Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego niesamowitego wydarzenia, gdzie widać, jak Fiat 600 i Grupa Mojsiuk współtworzyli wyjątkową atmosferę tego dnia!
🏃‍♂️Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z tej niesamowitej promocji.
👉 Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz kontaktowy:
📍 Odwiedź nasz salon: Koszalińska 89, 76-039 Stare Bielice
#GrupaMojsiuk #Fiat600 #BiegPapieski #Karlino #Dziedzictwo #JanPawełII #RadośćZBiegania #Tradycja #SportDlaWszystkich

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie