Dni otwarte 4-6 grudnia Mercedes-Benz – Nowa Klasa E

HOMEAktualności • Dni otwarte 4-6...

3 grudnia 2023

🟥 Zapraszamy na Dni Otwarte – 4-6 Grudnia – w naszych salonach Mercedes-Benz Mojsiuk w Szczecinie oraz Starych Bielicach. 🔥
🔴 Co Czeka na Państwa Podczas Tego Wydarzenia?
☑ Ekskluzywna Prezentacja Mercedes-Benz Klasa E: Poznajcie z nami niezrównany styl, elegancję i zaawansowanie technologiczne nowej Klasy E. Odkryjcie, jak innowacje łączą się z komfortem i ekologią, tworząc niezapomniane wrażenia z jazdy.
☑ Długo Wyczekiwane Oferty Wyprzedażowe: To wyjątkowy moment, aby skorzystać z ekskluzywnych promocji. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne rabaty oraz specjalne warunki zakupu, które sprawią, że marzenie o posiadaniu Mercedes-Benz stanie się jeszcze bardziej dostępne.
☑ Poczęstunek dla Gości: Zapewniamy miłą atmosferę oraz poczęstunek, dzięki któremu będą mogli Państwo spokojnie rozmawiać z naszymi ekspertami i innymi entuzjastami marki. Czekają na Państwa przekąski, napoje i przyjemna atmosfera.
☑ Eksperci Mercedes-Benz do Państwa Dyspozycji: Nasi specjaliści będą dostępni, aby udzielić szczegółowych informacji o pojazdach, odpowiedzieć na pytania i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej. Skorzystajcie z tej okazji, aby dowiedzieć się więcej o naszych samochodach oraz możliwościach finansowania.
To niepowtarzalna szansa, by zanurzyć się w świecie Mercedes-Benz i poznać nasze wyjątkowe oferty. Przygotowaliśmy również specjalną promocję – Kup samochód podczas dni otwartych, pakiet serwisowy dostaniesz gratis!
Zapraszamy Państwa serdecznie do dołączenia do nas i przeżycia tych niezapomnianych chwil razem z Mercedes-Benz Mojsiuk. Czekamy na Państwa! ✨
Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz kontaktowy:
Sprawdź dostępne modele w atrakcyjnych formach finansowania:

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz eksperta? Napisz do nas
a odpowiednia osoba się z Tobą skontaktuje

Media społecznościowe

Śledź nas w internecie