Zgłoszenie szkody - Grupa Mojsiuk – Mercedes-Benz, Honda, Peugeot

Centrum Blacharsko-Lakiernicze

Centrum Blacharsko-Lakiernicze w firmie Mojsiuk funkcjonuje od 30 lat, czyli od początku jej istnienia. Jakość świadczonych usług zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców. Wdrożone przez nas najwyższej klasy technologie i nowatorskie rozwiązania zapewniają wysoką trwałość i jakość usług. Dbamy o każdy szczegół, by nasza praca zawsze spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dla Państwa wygody współpracujemy z wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i przyjmujemy zlecenia napraw pojazdów wszystkich marek, od samochodów osobowych poprzez dostawcze do ciężarowych. Zajmujemy sie także naprawami blacharsko - lakierniczymi autobusów, naczep oraz zabudów.

Centrum Blacharsko-Lakiernicze opiera się na ścisłej współpracy blacharni i lakierni. Blacharnia dysponuje wysokiej klasy skomputeryzowanymi urządzeniami do napraw nadwozi pozwalającymi odtworzyć pierwotne wymiary karoserii pojazdów ze 100-procentową dokładnością.
Łączenie elementów blacharskich to proces zgrzewania, spawania oraz najnowszej metody lutospawania wykorzystywanej na liniach produkcyjnych. Prace renowacyjne powłoki lakierniczej wymagają zastosowania wysokiej klasy oprzyrządowania, którym dysponujemy.
 

Podstawą dobrze wykonanej naprawy blacharskiej jest wysoko wykwalifikowany zespół blacharzy, zdobywających doświadczenie na specjalistycznych szkoleniach w zakresie technologii naprawy. Natomiast złożoność procesu naprawy lakierniczej wymaga od lakierników ogromnego doświadczenia zawodowego. Wszyscy pracownicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez dostawcę lakierów. W ofercie znajduje się również pomiar i ustawienie osi w ciągnikach siodłowych i naczepach.
 

Zgłoszenie szkody

W celu zgłoszenia szkody do Mojsiuk Centrum Blacharsko – Lakiernicze powstałej w wyniku kolizji drogowej, należy wydrukować i wypełnić następujące dokumenty z którymi należy zgłosić się do naszego Biura Obsługi Klienta w Starych Bielicach k/Koszalina lub w Szczecinie.

 1. Upoważnienie dla Mojsiuk Centrum Blacharsko – Lakiernicze do kontaktu i odbioru odszkodowania z Towarzystwa Ubezpieczeniowego w imieniu klienta w zależności na kogo zarejestrowany jest pojazd:

   

  • Upoważnienie dla firmy,
  • Upoważnienie dla osoby fizycznej.

   

  Druki są również dostępne na miejscu w Biurze Obsługi Klienta MCBL.

 2. Na miejscu kolizji powinno zostać sporządzone „Wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym”, zawierające wszystkie dane uczestników zdarzenia oraz opis sytuacyjny, które w oryginale również trzeba dostarczyć do Biura Obsługi Klienta. Jeżeli nie zostało ono sporządzone lub jeżeli chcemy nim dysponować na tzw. „wszelki wypadek” można je pobrać w tym miejscu - Wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym

 3. Wraz z ww. dokumentami zgłaszając szkodę w BOK należy mieć ze sobą dowód rejestracyjny pojazdu, aktualną polisę OC i AC, prawo jazdy i dowód osobisty.

 4. Można także skorzystać z gotowych dokumentów zgłoszeniowych opracowanych przez poszczególne Towarzystwa Ubezpieczeniowe, można je pobrać poprzez linki umieszczone w tabeli poniżej i dokonać zgłoszenia bezpośrednio u ubezpieczyciela poprzez infolinię, listownie lub zgłoszenie osobiste:
   

  Nazwa Towarzystwa
  Ubezpieczeniowego 
  Infolinia  Mail  Kontakt osobisty  Pliki do pobrania 
  Koszalin szczecin
  Allianz 22 567 12 02 szkody@allianz.pl   Zgłoszenie szkody
  blacharsko-
  lakierniczej
  Aviva 801 28 28 28
  22 563 28 28
  szkody@aviva.pl   Oświadczenie
  uczestnika
  AXA Direct (22) 599 9522 szkody@axadirect.pl    
 5. Jeżeli kolizji drogowej ulegnie samochód będący w leasingu, szkodę należy także zgłosić do firmy leasingowej. Poniżej tabela zawierająca kontakty do poszczególnych firmy – niektóre z nich dysponują gotowymi drukami zgłoszeń, które można pobrać również poniżej:
   

  Nazwa Towarzystwa
  Ubezpieczeniowego 
  Infolinia  Mail  Kontakt osobisty  Pliki do pobrania 
  Koszalin szczecin
  Allianz 22 567 12 02 szkody@allianz.pl   Zgłoszenie szkody
  blacharsko-
  lakierniczej
  Aviva 801 28 28 28
  22 563 28 28
  szkody@aviva.pl   Oświadczenie
  uczestnika
  AXA Direct (22) 599 9522 szkody@axadirect.pl    

 

Przejdź do strony: Likwidacja Szkód
Przejdź do strony: Ubezpieczenia
Przejdź do strony: Autoryzacje
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Kontakt