Likwidacja Szkód - Grupa Mojsiuk – Mercedes-Benz, Honda, Peugeot

Centrum Blacharsko-Lakiernicze

Centrum Blacharsko-Lakiernicze w firmie Mojsiuk funkcjonuje od 30 lat, czyli od początku jej istnienia. Jakość świadczonych usług zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców. Wdrożone przez nas najwyższej klasy technologie i nowatorskie rozwiązania zapewniają wysoką trwałość i jakość usług. Dbamy o każdy szczegół, by nasza praca zawsze spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dla Państwa wygody współpracujemy z wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i przyjmujemy zlecenia napraw pojazdów wszystkich marek, od samochodów osobowych poprzez dostawcze do ciężarowych. Zajmujemy sie także naprawami blacharsko - lakierniczymi autobusów, naczep oraz zabudów.

Centrum Blacharsko-Lakiernicze opiera się na ścisłej współpracy blacharni i lakierni. Blacharnia dysponuje wysokiej klasy skomputeryzowanymi urządzeniami do napraw nadwozi pozwalającymi odtworzyć pierwotne wymiary karoserii pojazdów ze 100-procentową dokładnością.
Łączenie elementów blacharskich to proces zgrzewania, spawania oraz najnowszej metody lutospawania wykorzystywanej na liniach produkcyjnych. Prace renowacyjne powłoki lakierniczej wymagają zastosowania wysokiej klasy oprzyrządowania, którym dysponujemy.
 

Podstawą dobrze wykonanej naprawy blacharskiej jest wysoko wykwalifikowany zespół blacharzy, zdobywających doświadczenie na specjalistycznych szkoleniach w zakresie technologii naprawy. Natomiast złożoność procesu naprawy lakierniczej wymaga od lakierników ogromnego doświadczenia zawodowego. Wszyscy pracownicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez dostawcę lakierów. W ofercie znajduje się również pomiar i ustawienie osi w ciągnikach siodłowych i naczepach.
 

Przejdź do strony: Zgłoszenie szkody

Likwidacja Szkód

W celu pełnego zobrazowania procesu naprawy Państwa samochodu przedstawiamy poniżej przebieg tego procesu na który składają się poszczególne punkty:

 1. Proces rozpoczyna się od pełnego skompletowania wszystkich niezbędnych dokumentów, które musi zgromadzić osoba zgłaszająca szkodę w przypadku naprawy bezgotówkowej rozliczanej w danym Towarzystwie Ubezpieczeniowym, a mianowicie:

  • Kosztorys z Towarzystwa Ubezpieczeniowego lub protokół oględzin – dokumenty te również można uzyskać na miejscu w firmie Mojsiuk Centrum  Blacharsko - Lakiernicze.
  • Cesje praw z Towarzystwa Ubezpieczeń na Mojsiuk Centrum Blacharsko - Lakiernicze do bezgotówkowej naprawy - druk dostępny w Mojsiuk
  • Centrum Blacharsko – Lakiernicze lub do pobrania w zakładce "Zgłoś szkodę".
  • Upoważnienie do naprawy wystawione na Mojsiuk Centrum Blacharsko – Lakiernicze  - druk dostępny na miejscu w firmie, wystawione przez współwłaściciela pojazdu, bank lub firmę leasingową.
  • Upoważnienie dla pracownika lub innej osoby występującej w imieniu właściciela do reprezentowania w sprawach dot. likwidacji przedmiotowej szkody.

  Druki są również dostępne na miejscu w Biurze Obsługi Klienta MCBL.

 2. Następnie w Biurze Obsługi Klienta odbywa się umówienie Klienta na termin przycięcia pojazdu do naprawy i po zgromadzeniu oraz złożeniu dokumentów w BOK następuje zamówienie niezbędnych części do naprawy pojazdu.

 3. Kolejny krok to przyjęcie pojazdu do naprawy w umówionym terminie, wystawienie zlecenia naprawy.

 4. Rozpoczęcie bezpośredniego procesu naprawy następuje od tzw. rozbrojenia samochodu.

 5. Jeżeli po ww. demontażu części zostają stwierdzone dodatkowe uszkodzenia, następuje zgłoszenie dodatkowych oględzin.

 6. Po zakończeniu pkt. 5 przystępuje się do naprawy blacharskiej.

 7. Potem na tak przygotowanym samochodzie dokonuje się naprawy lakierniczej.

 8. Po zakończeniu naprawy lakierniczej następuje ponowne uzbrojenie – złożenie pojazdu.

 9. Polerowanie i mycie pojazdu.

 10. Kontrola jakości .

 11. Poinformowanie klienta przez Biuro Obsługi Klienta o terminie odbioru i wydanie samochodu klientowi.

Przejdź do strony: Ubezpieczenia
Przejdź do strony: Autoryzacje
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Kontakt